W sobotę policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie kobiety i mężczyzny, naruszenia miru domowego i zniszczenia mienia. 20-latek i jego o osiem lat straszy kolega usłyszeli już zarzuty, a teraz odpowiedzą przed sądem.

W minioną sobotę około godziny 17.00 policjanci otrzymali pilne zgłoszenie dotyczące bójki na ulicy Dziesięciny. Już po chwili na miejscu znaleźli się mundurowi z białostockiej patrolówki, gdzie pod klatką napotkali dwóch agresywnych mężczyzn znajdujących się pod znacznym wpływem alkoholu. Jak się okazało 20 i 28-latek byli gośćmi koleżanki, której pokrzywdzony dzień wcześniej pozwolił przenocować. Po powrocie właścicieli do mieszkania agresorzy nie chcieli opuścić lokalu, a następnie zaczęli uderzać  pięścią pokrzywdzoną i jej partnera. Napastnicy po opuszczeniu mieszkania wybili dodatkowo dwie szyby na klatce schodowej. Mężczyźni wczoraj już usłyszeli zarzuty pobicia i naruszenia miru domowego. W dalszym postępowaniu odpowiedzą za zniszczenie szyb. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.