Wczoraj policjanci i pracownicy cywilni z białostockiej komendy oddali krew. Czerwony ambulans stanął na parkingu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Postawa policjantów i pracowników Policji, którzy mimo natłoku codziennych obowiązków służbowych potrafią znaleźć chwilę, by oddać krew osobom potrzebującym, jest wyrazem ich wielkiego serca i postawą godną naśladowania.

Wczoraj przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku odbyła się akcja poboru krwi. Wypełnienie krótkiej ankiety, szybki wywiad i badanie lekarskie, tylko tyle wystarczy by przejść procedurę zmierzającą do honorowego oddania krwi. Do ambulansu podstawionego na parkingu białostockiej komendy zgłosiło się 20 osób, a wśród nich policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, którzy w sumie oddali 9 litrów krwi. Postawa policjantów i pracowników Policji, którzy mimo natłoku codziennych obowiązków służbowych potrafią znaleźć chwilę, by oddać krew osobom potrzebującym, co jest postawą godną naśladowania. Mundurowi i pracownicy białostockiej komendy zawsze chętnie włączają się w tego typu akcje i będą je kontynuować, jednocześnie zachęcają wszystkich do odwiedzania punktów poboru krwi i przekazywania jej osobom potrzebującym.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.