• Plakat

  Do 24 lutego trwają konsultacje dotyczące rewaloryzacji zabytkowego Parku Planty w Białymstoku. Centrum Aktywności Społecznej zaprasza białostoczan do wypełnienia ankiety i wyrażenia swojej opinii.

 • 200219 101. rocznica wyzwolenia Białegostoku-11.jpg

  Mieszkańcy, służby mundurowe oraz przedstawiciele władz Białegostoku uczcili 101. rocznicę wyzwolenia miasta z rąk zaborców. Wspólnie złożyli hołd bohaterom naszej niepodległości.

 • II miejsce strażaków na Międzynarodowym Kresowym Turnieju Piłki Nożnej w Gibach.

  W dniach 01.02 oraz 15.02 rozegrany został V Międzynarodowy Kresowy Turniej Piłki Nożnej w Gibach. Turniej odbywa się w rocznicę wywózek Polaków na Sybir w trakcie II wojny światowej. Impreza sportowa odbywała się pod Honorowym Patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jaros...

  W dniu 18.02.2020 r na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie dotyczące podsumowania funkcjonowania ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu siemiatyckiego w roku 2019. W odprawie uczestniczył Zastępca Polskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Andr...

  Strażackie podsumowanie 2019 roku

  14 lutego 2020 r. w sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się narada roczna podsumowująca sytuację pożarową i miejscowych zagrożeń oraz funkcjonowanie Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego na terenie powiatu wysokomazowieckiego w 2019 roku. Komendant ...

  Narada roczna w KP PSP w Bielsku Podlaskim oraz powołanie Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP

  18 lutego 2020 r. w sali konferencyjno-szkoleniowej Komendy Powiatowej PSP w Bielsku Podlaskim odbyła się narada roczna podsumowująca funkcjonowanie ochrony przeciwpożarowej na terenie Powiatu bielskiego w 2019 roku, połączona z uroczystym wręczeniem aktu powołania na stanowisko Zastępcy Ko...

  Czy lek na odchudzanie to dobre rozwiązanie? Czy lepiej skupić się wyłącznie na diecie i aktywności fizycznej? Każdy z nas chce wyglądać, jak najlepiej, dlatego wciąż przechodzimy na diety, ćwiczymy na siłowni albo w domowym zaciszu. Staramy się jeść zdrowo, liczymy kalorie, ale nie zawsze udaje nam się osiągnąć dobre efekty. Nie ulega wątpliwości, że odchudzanie to proces bardzo długi, który wymaga samodyscypliny i wyrobienia odpowiednich nawyków. 

  Czy warto zażywać suplementy diety na odchudzanie?

  Suplementy diety na odchudzanie cieszą się bardzo dużą popularnością, to wygodne rozwiązanie, jednak czy aby na pewno skuteczne? Na półkach aptecznych można znaleźć ogromny wybór tabletek odchudzających, preparatów, środków wspomagających spalanie tłuszczu, ale prawda jest taka, że większość z nich nie będzie działać, jak obiecują to producenci na opakowaniach. Nie można wierzyć też we wszystko, co jest napisane w sieci, na forach internetowych, bo większość z tych porad może być nieprawdziwa. Suplementy diety same w sobie nie są złym rozwiązaniem, jednak warto podejść do nich z dystansem. Trzeba starannie selekcjonować takie preparaty odchudzające, dzięki temu będziemy mogli z nich korzystać bezpiecznie. Dobrą opcją będzie na przykład Untoxin, czyli tabletki odchudzające o kompleksowym działaniu. W tym wypadku możemy liczyć na usunięcie toksyn z organizmu, a także przyspieszenie przemiany materii. Tabletki http://preparatynaodchudzanie.pl działają pozytywnie także na budowę tkanki mięśniowej. Silne właściwości detoksykujące w połączeniu ze wsparciem spalania tkanki tłuszczowej, dają środek idealny, który działa pozytywnie na całe ciało. Dzięki temu nie tylko pozbędziemy się zbędnych, szkodliwych substancji, ale co ważniejsze będziemy mogli cieszyć się z dużo szybszych efektów odchudzania. Z czego składają się tabletki Untoxin?  Zawierają takie składniki jak żeń-szeń syberyjski, dynia zwyczajna czy żurawina wieloowocowa, suplement jest wspierany także przez L-karnitynę, L-lizynę oraz L-argininę. W ten sposób otrzymujemy lek na odchudzanie o świetnym składzie, który jest skuteczny, a to przecież to jest najważniejsze. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że kluczowa będzie tak czy inaczej dieta, która musi być dopasowana do indywidualnych potrzeb organizmu. 

  Czemu warto zdecydować się na lek na odchudzanie Untoxin?

  Untoxin jest skutecznym preparatem opartym o naturalne składniki, działa bardzo pozytywnie na zdrowie i wspomaga odchudzanie. Dzięki niemu przemiana materii będzie dużo szybsza, organizm będzie oczyszczony, a proces redukcji wagi z pewnością będzie dużo szybszy. Ten lek na odchudzanie może poprawić stan naszego zdrowia i samopoczucia, jest bezpieczny, pochodzi od renomowanego producenta. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale ten producent zapewnia zwrot pieniędzy, jeśli preparat na odchudzanie nie okaże się skuteczny. Jest to środek wykonany z wysokiej jakości składników, które mają potwierdzoną skuteczność.

  Jak kupować?

  Suplementy diety są dostępne praktycznie wszędzie, w sklepach, w aptekach, w sieci, na różnego rodzaju aukcjach. Oczywiście nie wszystkie będą dla nas odpowiednie czy skuteczne. Dobrze jest przed zakupem takich leków na odchudzanie dokładnie zapoznać się z ich składem oraz opiniami o danym producencie. Złym pomysłem jest zakup tabletek na odchudzanie pochodzących na aukcjach w sieci, których pochodzenie nie jest do końca znane. Można oczywiście korzystać ze sklepów internetowych, jednak warto wcześniej sprawdzić czy firma działa legalnie, ważne będzie także źródło pochodzenia poszczególnych środków.  Suplementy diety mogą być skutecznym wsparcie, gdyż mogą nieco przyspieszyć spalanie tłuszczu. 

  Odchudzanie nie jest łatwe i wymaga od nas dużej motywacji, cierpliwości i samozaparcia, nie mniej jednak można zredukować wagę i to w bardzo prosty sposób. Wystarczy dieta, aktywność fizyczna i dobre, ziołowe suplementy diety. Regularność jest ważna, poza tym trzeba mieć świadomość tego, że żywienie i ćwiczenia muszą być różnorodne. 

  Tabletki na odchudzanie - jakie kupić?

 • Aktualności

  Białostoccy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli blisko 8 gramów marihuany. 18-latek usłyszał już zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 • Aktualności

  Wczoraj policjanci z białostockiej "drogówki" zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców, którzy spowodowali kolizję drogową. Dodatkowo jeden z mężczyzn prowadził opla mając cofnięte uprawnienia do kierowania. Nieodpowiedzialni kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

 • Podpisanie umowy z ambasadorami sportu Patrycja Maliszewska Tadeusz Truskolaski i Patrycja Maliszewska

  Natalia Maliszewska i Patrycja Maliszewska z Łyżwiarskiego Klubu Sportowego Juvenia podpisały w poniedziałek (17 lutego) z prezydentem Białegostoku Tadeuszem Truskolaskim umowę o współpracy. Ambasadorki Białostockiego Sportu będą promować Białystok w swoich relacjach z imprez sportowych, wywiadach i w social mediach.

 • Baner graficzny Sport

  Na przełomie lutego i marca białostoczanie będą mogli wziąć udział w bezpłatnych zajęciach „ABC badmintona” oraz kibicować zawodnikom amatorskiego turnieju Badstrefa by Budokrusz Intro Białystok. Zawodom i zajęciom sportowym dla mieszkańców będą towarzyszyć ciekawe konkursy i animacje.

 • Zaproszenie na uroczystości pod pomnikiem Piłsudskiego w 101. rocznicę wyzwolenia miasta z rąk zaborców

  W środę, 19 lutego, przypada 101. rocznica wyzwolenia Białegostoku z rąk zaborców. Prezydent miasta zaprasza mieszkańców do wspólnego złożenia hołdu bohaterom naszej niepodległości.

 • Baner

  W środę (19 lutego) od godz. 8.00 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w internetowym Teście Wiedzy o Historii Białegostoku. Quiz zostanie udostępniony na stronie Muzeum Wojska w Białymstoku. Tego dnia będziemy świętować 101. rocznicę odzyskania przez Białystok niepodległości.

 • „Kręci mnie bezpieczeństwo” na Plaży Miejskiej w Rajgrodzie

  16 lutego 2020 roku na Plaży Miejskiej w Rajgrodzie odbył się IV Zlot Morsów, w którym poza amatorami kąpieli w lodowatej wodzie udział wzięli mieszkańcy Rajgrodu i okolic. Wzorem lat ubiegłych funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rajgrodzie zorganizowali praktyczne pokazy działań ratowniczych na obszarach wodnych.

 • Aktualności

  Białostoccy policjanci szkolą się z pracownikami Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Uczestnicy wymieniają się doświadczeniami i spostrzeżeniami-wszystko po to aby w przyszłości mieszkańcy otrzymali jeszcze szybszą pomoc.

 • Aktualności

  Białostoccy policjanci zatrzymali 17-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do pojazdu. Złodziej z samochodu zabrał... elektronicznego papierosa oraz paczkę papierosów. Mundurowi odzyskali skradzione rzeczy. 17-latek usłyszał już zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 • Baner Kultura

  Na początku marca mieszkańcy Białegostoku będą mieli okazję do bliższego poznania autorów nominowanych do Nagrody Literackiej Prezydenta Miasta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego za najlepszą książkę 2019 roku. Spotkanie z twórcami odbędzie się w klubie Fama.

 • Na Stadionie Miejskim w Białymstoku po raz drugi zostanie rozegrany mecz eliminacji Mistrzostw Europy U-21. Po wrześniowym sukcesie biało-czerwonych z Estonią – 27 marca na boisku przy Słonecznej polscy piłkarze zmierzą się z reprezentacją Łotwy. Organizatorem meczu jest Polski Związek Piłki Nożnej.

 • FD do wydruku.jpg

  Wykłady i dyskusje o Polsce, Europie, Azji i polityce – tak będzie przebiegał piąty Festiwal Dyplomatyczny w Białymstoku. Pięć dni spotkań z naukowcami i dyplomatami będą dla uczestników tego wydarzenia i białostockiej młodzieży okazją do obywatelskiej edukacji, wymiany poglądów oraz bezpośredniego kontaktu ze światem stosunków międzynarodowych.

 • NARADA ROCZNA PODSUMOWUJĄCA FUNKCJONOWANIE KSRG W 2019 NA TERENIE POWIATU ZAMBROWSKIEGO

  W dniu 14 lutego 2020 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Zambrowie odbyła się narada roczna, podsumowująca stan ochrony przeciwpożarowej oraz funkcjonowanie krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego na terenie powiatu zambrowskiego. W naradzie uczestniczyli zaproszeni goście: Senator Rzeczypospo...

 • Miniaturka artykułu

  Pracownicy Wydziału Geodezji Starostwa Powiatowego w Olsztynie gościli w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości Starostwa w Białymstoku. Urzędnicy wymieniali się doświadczeniami, głównie w zakresie prowadzenia tzw. narad koordynacyjnych.