Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Białystok

W środę policjanci zatrzymali trzech nastolatków podejrzanych o usiłowanie rozboju na rówieśniku. Pierwszy z nich to 15-latek, który wpadł w ręce mundurowych w szkole, dwóch następnych w wieku 14 i 15 lat w miejscu zamieszkania jednego z podejrzanych. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny.

W środę policjanci otrzymali zgłoszenie o usiłowaniu rozboju na 14-letnim uczniu na terenie jednej z białostockich szkół. Z przekazanych mundurowym informacji do zdarzenia miało dojść jeszcze przed pierwszym dzwonkiem. Do 14-latka podeszło trzech nastolatków żądając e-papierosa, grożąc mu jednocześnie pobiciem. Po chwili pokrzywdzony został uderzony i popchnięty przez napastników. 14-latkowi udało wyrwać się agresorem, którzy grozili mu również pobiciem po lekcjach i powiadomić personel szkoły. 15-latka policjanci zatrzymali gdy był jeszcze w szkole jego rówieśnika i o rok młodszego kolegę w mieszkaniu jednego z napastników. Wszyscy nieletni przyznali się do zarzucanego im czynu i zostali przekazani rodzicom. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.