Na białostockim Rynku Kościuszki stoi młyńskie koło. Chętni mogą wziąć udział w konkursie i wygrać przejażdżkę karuzelą. Do wygrania jest 50 dwuosobowych zaproszeń na tę atrakcję.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na młyńskie koło, należy poprawnie odpowiedzieć na jedno pytanie: Który raz będziemy obchodzić Święto Ulicy Jana Kilińskiego w niedzielę, 22 maja? I właściwą odpowiedź przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości wpisując „Konkurs”. Należy także pamiętać o wpisaniu klauzuli: Zapoznałem/-am się z regulaminem konkursu i akceptuję jego warunki.

Odpowiedzi można przesyłać w czwartek (19 maja). Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu w załączniku. Przed udziałem w konkursie – warto się z nim zapoznać.

Średnica ustawionego pionowo koła wynosi ok. 30 metrów. Młyn jest wyposażony w 20 sześcioosobowych gondoli. Z przejażdżek można korzystać w dni powszednie od godz. 12.00, a w weekendy od godz. 11.00. Korzystanie z tej atrakcji jest możliwe po wykupieniu biletu.

Diabelski młyn będzie gościł w Białymstoku do 19 czerwca.