Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Białystok

Dzielnicowi z Wasilkowa spotkali się z przedszkolakami z Przedszkola "Słoneczne" w Wasilkowie, przeprowadzając pogadankę edukacyjno–profilaktyczną ukierunkowaną na bezpieczeństwo najmłodszych.

Mundurowi z Wasilkowa spotkali się z przedszkolakami, gdzie omówili zasady bezpiecznego poruszania się po drogach osób pieszych oraz przypomnieli o obowiązku noszenia elementów odblaskowych, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Przypomniano numer alarmowy 112 oraz omówione zostały sytuacje, w których dzieci powinny zadzwonić pod taki numer i co powinny wówczas dyspozytorowi powiedzieć. Mundurowi podczas spotkania omówili również algorytm postępowania w sytuacji, gdy dziecko zaczepi osoba obca bądź na jego drodze stanie agresywny pies. Na koniec spotkania przedszkolaki zostały "odznaczone" przez policjantów odblaskami.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.