Policja Białystok: MIKOŁAJKI NA STADIONIE Z UDZIAŁEM BIAŁOSTOCKICH POLICJANTÓW
Mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wzięli udział w Mikołajkach na Stadionie” organizowanych na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
W niedzielę, mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wzięli udział w Mikołajkach na Stadionie” organizowanych na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Była to doskonała okazja aby porozmawiać z dziećmi na temat bezpieczeństwa w okresie zimowego wypoczynku np. z jazdą na nartach, sankach czy łyżwach. W czasie trwania imprezy policjantka przypomniała najmłodszym, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Przy stoisku profilaktycznym zorganizowanym przez mundurowych dzieci otrzymywały drobne upominki.
Komenda Miejska Policji w Białymstoku, bialystok.policja.gov.pl/, bialystok.policja.gov.pl/po2/aktualnosci/61760,quotMIKOLAJKI-NA-STADIONIEquot-Z-UDZIALEM-BIALOSTOCKICH-POLICJANTOW.html
Autor: krystian