Policjanci z Komisariatu Policji I w Białymstoku poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło na odcinku drogi ulicy Al. Piłsudskiego w Białymstoku w dniu 19 lutego 2020 roku.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Białymstoku poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło około godziny 8:30 w dniu 19 lutego 2020 roku  na odcinku drogi przy ulicy Al. Piłsudskiego. W powyższym rejonie nieustalony kierujący pojazdem osobowym jechał lewym pasem ruchu jezdni trzypasmowej od strony ulicy Pałacowej w kierunku ulicy Sienkiewicza.Kierowca naruszył zasadę bezpieczeństwa w ruchu lądowym w ten sposób, że nie zachował szczególnej ostrożności w tracie zbliżania się do oznakowanego przejścia dla pieszych. Kierujący pojazdem nie ustąpił pierwszeństwa przejeżdżającemu przez przejście dla pieszych rowerzyście, w wyniku czego doprowadził do potrącenia rowerzysty.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości kierującego oraz świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Białymstoku pod numer telefonu /85/ 760 28 25 lub kontakt z dyżurnym komisariatu pod numer telefonu /85/ 670 32 11.