Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Białystok

Najmodniejsze sale weselne. Ta stylistyka jest najbardziej poszukiwaną

Organizacja wesela i ślubu wymaga podejmowania wielu decyzji i pamiętania o wszystkich, niezbędnych rzeczach. Wybór sali weselnej, to jedna z pierwszych i najistotniejszych rzeczy, jaką powinna się zająć Para Młoda. Jaka jest najmodniejsza stylistyka sali weselnej? Sprawdź w naszym artykule oraz na https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/bialystok/

Minimalizm

Aktualne trendy w modzie ślubnej oparte są na eleganckim minimalizmie, dlatego też sale utrzymane w tej stylistyce są najchętniej wybierane. Umiarkowanie nie dotyczy tylko elementów stałych, ale również stołów, krzeseł i obrusów. Sala o minimalistycznym wystroju to również szerokie możliwości dekoracyjne, gdyż niezależnie od motywu, czy koloru przewodniego ślubu całość będzie prezentowała się wspaniale.

Nawiązanie do natury

Śluby i wesela nawiązujące do przyrody to kolejny hit tego sezonu ślubnego. Duże kompozycje przygotowane z żywych kwiatów świetnie współgrają z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno i ratan. Dlatego wiele par poszukuje sal właśnie w tym stylu. Warto również zwrócić uwagę na odpowiednią przestrzeń – możliwość umieszczenia wiszących, naturalnych kompozycji nad stołami lub umieszczenia ich na ścianach to dodatkowy atut.

Biel i złoto

Eleganckie połączenie bieli i złota stało się w ostatnich latach bardzo modne, co widać również w wybieranych przez narzeczonych salach weselnych. Miejsca z dekoracjami, charakteryzującymi się niewyszukaną elegancją pozwolą na zorganizowanie gustownego przyjęcia i zachwycą wszystkich gości.

Sale z ogrodem

Śluby i wesela plenerowe z każdym rokiem zyskują na popularności. Bardzo dobrym pomysłem jest zorganizowanie ślubu na sali z dostępem do klimatycznego ogrodu. Można w nim zaaranżować strefę relaksu, dodatkowe atrakcje lub rozpocząć przyjęcie. Urządzenie początku wesela i przeniesienie się do sali wraz z upływem czasu, to miła odmiana, która zaskoczy wszystkich.

Małe sale

Kameralne wesela, to nie tylko przymus związany z ograniczeniami spowodowanymi pandemią. Coraz częściej są one wybierane ze względu na ich specyficzny klimat i romantyczny nastrój. Z tego powodu niezwykłą popularnością cieszą się również niewielkie sale. Dają one również większą możliwość stworzenia personalizowanego przyjęcia. Dekoracje nawiązujące do imion Pary Młodej lub wydarzeń z ich wspólnego życia, to świetny sposób na zaakcentowanie łączącej młodych małżonków miłości.

Dodatkowe pomieszczenia

Z każdym rokiem na popularności zyskują również miejsca, które do sali głównej oferują dodatkowe miejsce. Można je wykorzystać na mini przyjęcie dla dzieci, dodatkowe atrakcje jak np. fotobudka, czy strefę relaksu. Szczególnie miejsca do odpoczynku dla gości stały się ostatnio bardzo modne. Jest to strefa, w której panie mogą na chwilę zrzucić buty i rozsiąść się w wygodnym fotelu, a panowie poluzować krawat i oddać się dyskusjom. Taka strefa to możliwość do odpoczynku z dala od zgiełku głównej sali, co może być zbawienne dla zaproszonych seniorów lub młodych rodziców z dziećmi.

Niezależnie od aktualnych trendów każda Para Młoda powinna przede wszystkim kierować się osobistym gustem i preferencjami. Salę należy przede wszystkim dobierać do motywu przewodniego ślubu, gdyż to pozwoli na stworzenie spójnej całości.