Roboty kanalizacyjne na ulicy Motyla - zmiany w ruchu i ograniczenia dojazdów

W Białymstoku trwają przygotowania do prac przy kanalizacji deszczowej na ulicy Motyla; między 24 listopada 2025 r. a 3 grudnia 2025 r. kierowcy powinni liczyć się z ograniczeniami w godzinach 7.00–16.00. Prace będą prowadzone etapami i miejscami mocno zawężą przejazd, a część wjazdów zostanie czasowo zamknięta. Urząd Miejski prosi o uwagę i korzystanie z wyznaczonych dojazdów.
- Ograniczenia i etapy prac w Białymstoku
- Dojazd do posesji i wskazówki dla mieszkańców
Ograniczenia i etapy prac w Białymstoku
Prace potrwają od 24 listopada 2025 r. do 3 grudnia 2025 r., prowadzone w godzinach 7.00–16.00. Roboty zostały podzielone na dwa etapy:
- I etap: 24.11.2025 r. – 27.11.2025 r. — prace na skrzyżowaniu ulic Motyla i Dojlidy Górne. Na wysokości skrzyżowania nastąpią zawężenia jezdni ulicy Dojlidy Górne, a wjazd i wyjazd w ulicę Motyla będzie niemożliwy.
- II etap: 28.11.2025 r. – 3.12.2025 r. — zamknięcie przejazdu ulicą Motyla na odcinku od ulicy Dojlidy Górne do posesji nr 12.
W razie niekorzystnych warunków pogodowych terminy mogą ulec zmianie.
Dojazd do posesji i wskazówki dla mieszkańców
W czasie prowadzenia robót dojazd do posesji będzie możliwy od strony ulicy Św. Jana Chrzciciela. Urząd Miejski w Białymstoku przypomina, by kierowcy zachowali ostrożność i zwracali uwagę na tymczasowe oznakowanie oraz pracowników na drodze.
na podstawie: Urząd Miejski w Białymstoku.
Autor: krystian

