Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Białystok

Czy i w jaki sposób powinien zmienić się Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów w centrum Białegostoku? Już tylko niecały tydzień został do przekazania przez mieszkańców opinii na temat sposobów zagospodarowania terenu na przecięciu ulic Suraskiej, Marjańskiego, Liniarskiego, Kalinowskiego i Curie-Skłodowskiej. Konsultacje zakończą się 18 marca 2019 r.

Konsultacje społeczne dotyczące oczekiwań mieszkańców co do sposobu urządzenia i wykorzystania przestrzeni Placu NZS odbywają się za pomocą specjalnie przygotowanych ankiet. Ankiety zawierają dwa pytania: Czy Pana/Pani zdaniem potrzebna jest zmiana zagospodarowania Placu NZS? Jak powinno zmienić się zagospodarowanie i przeznaczenie Placu NZS?

– Zapraszam mieszkańców do udziału w tych konsultacjach. Informacje posłużą do określenia kierunku naszych kolejnych działań związanych z przeznaczeniem tego miejsca – powiedział zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński.

Ankiety są dostępne na www.bialystok.pl i www.cas.bialystok.pl oraz w wyznaczonych punktach: w Centrum Aktywności Społecznej UM przy ul. Św. Rocha 3, w Kancelarii Ogólnej UM przy ul. Słonimskiej 1 oraz w Departamencie Obsługi Mieszkańców UM przy ul. Branickiego 3/5. W tych lokalizacjach można wrzucać do urn wypełnione ankiety. Można też przesłać wypełnioną ankietę mailowo (w formacie pdf lub jpg) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Eliza Bilewicz-Roszkowska


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.