Dwoje dzieci z Białegostoku ma szansę wystąpić w filmie familijnym „Dzieci Doktora Motyla”. Trwa internetowy casting. Zgłoszenia można przesyłać do 10 października. Film będzie kręcony głównie na białostockich łąkach kwietnych.

„Dzieci Doktora Motyla” będą filmem familijnym, pełnym napięcia, śmiechu i zaskakujących zwrotów akcji. Produkcja połączy w sobie wciągającą opowieść o ochronie zagrożonych motyli i wzruszającą historię o naprawie relacji Janka ze swoim ojcem. Film będzie kręcony w Białymstoku i na Podlasiu. Za scenariusz odpowiedzialni są Wojciech Mikołuszko i Ewa Konopko. Reżyserią zajmie się Artur Pilarczyk.

Producenci filmu zapraszają do udziału w castingu – do obsadzenia są role Janka (8 lat) i Idy (12 lat). Szukają chłopca w wieku 7-9 lat i dziewczynki w wieku 11-12. Proszą o nagranie telefonem krótkiego video z informacją: jak się nazywasz i ile masz lat? Czym się interesujesz i co lubisz robić? Nagrany filmik należy wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na tego e-maila można także przesyłać pytania dotyczące castingu.

Więcej informacji o filmie znajduje się na stronie Aria Film.

Opracowanie: Kamila Bogacewicz

Grafika do filmu "Dzieci Doktora Motyla"