Lody za czerwony pasek. W Domu Kultury czeka słodka nagroda

Lody za czerwony pasek. W Domu Kultury czeka słodka nagroda

FOT. Gmina Łapy

W piątek w Domu Kultury w Łapach szkolne świadectwa z wyróżnieniem dostaną nietypową oprawę. Uczniowie z miasta i gminy Łapy mogą liczyć na lody w godzinach 10.00–12.00. To prosty gest, ale dla wielu dzieci i nastolatków bywa mocnym finałem roku szkolnego.

Na wspólną akcję zapraszają poseł na Sejm RP Dariusz Piontkowski oraz burmistrz Łap Krzysztof Gołaszewski. Warunek jest jasny – trzeba przyjść ze świadectwem z biało-czerwonym paskiem.

Takie wydarzenia mają w sobie coś więcej niż tylko słodki poczęstunek. Dla uczniów to znak, że szkolny wysiłek został zauważony, a dla samych Łap – okazja do sympatycznego, wakacyjnego akcentu tuż przed końcem czerwca.

na podstawie: Urząd Miejski w Łapach.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Gmina Łapy). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.