Wiatrakowa zostanie zamknięta. Kierowcy pojadą objazdem

Wiatrakowa zostanie zamknięta. Kierowcy pojadą objazdem

Na jednym z odcinków ul. Wiatrakowej w Białymstoku przejazd zostanie całkowicie wstrzymany. Dojazd do części ulic pozostanie możliwy, ale zmieni się jego organizacja. Powodem utrudnień jest budowa kanału deszczowego prowadzona przez prywatnego inwestora.

Od 17 do 31 sierpnia 2026 roku, od godzin porannych, zamknięty będzie odcinek ul. Wiatrakowej między ul. Wysoką a ul. Zielone Wzgórze. Przejadą nim wyłącznie osoby dojeżdżające do przyległych posesji.

Objazd dla ul. Zielone Wzgórze, ul. Widok oraz numerów 15–34 przy ul. Wiatrakowej poprowadzono przez ul. Narewską i ul. Ukośną. Z kolei do ul. Wysokiej oraz numerów 1–14 przy ul. Wiatrakowej będzie można dotrzeć od strony ul. Antoniukowskiej. Kierowcy powinni sprawdzić, do której części ulicy zmierzają, ponieważ dojazd będzie zależał od wybranego kierunku.

na podstawie: Urząd Miejski w Białymstoku.

Treści na stronie są opracowywane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji