Policja Białystok: O BEZPIECZEŃSTWIE Z MIESZKAŃCAMI GRÓDKA

1 min czytania

Policjanci z Gródka spotkali się z mieszkańcami by porozmawiać o bezpieczeństwie. Mundurowi przypominali najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa, które powinni przestrzegać podczas zimowego wypoczynku natomiast dorosłym przypominali o czyhających na nich zimą zagrożeniach.

W minioną środę, mundurowi z Posterunku Policji w Gródku spotkali się zarówno z dorosłymi jak i najmłodszymi mieszkańcami. Tematem przewodnim było szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Policjanci przypominali dzieciom o zasadach jakich powinni przestrzegać podczas zimowych zabaw. Mundurowi uczyli również poprzez zabawę z Misiem Dobormisiem. Z dorosłymi mieszkańcami funkcjonariusze rozmawiali natomiast na temat zagrożeń związanych z porą roku, w tym poruszyli temat prawidowego używania piecyków gazowych. Wspomnieli również o działaniach Nie bądźmy obojętni” przypominając jednocześnie, że jeden telefon może uratować życie osobie potrzebującej pomocy. Na zakończenie przypomnieli również o zagrożeniu związanym z zalegającym na dachach śniegiem oraz koniecznością jego usuwania.

Komenda Miejska Policji w Białymstoku, bialystok.policja.gov.pl/, bialystok.policja.gov.pl/po2/aktualnosci/56201,O-BEZPIECZENSTWIE-Z-MIESZKANCAMI-GRODKA.html

Autor: krystian