Maciejówka - agroturystka na Podlasiu
Masz dość odbierania telefonu i sprawdzania wiadomości w social mediach? Marzysz o odpoczynku wśród łąk i lasów? O słuchaniu świerszczy i żab? Zaplanuj urlop na Podlasiu i zarezerwuj pobyt w agroturystyce Maciejówka. Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego warto się tu zatrzymać.

Podlasie - kraina, gdzie czas płynie wolniej

Szum rzeki Supraśl, klangor żurawi, leśne polany, na których o poranku spacerują jelenie i łosie - tak w skrócie opisać można okolice Nowosiółek na Podlasiu. To miejsce, gdzie poczujesz jedność z naturą, nauczysz dzieci szacunku do przyrody i przekonasz je, że świat bez Internetu też jest piękny. Ten region Polski stworzony jest wprost do beztroskiego odpoczynku, do kontemplacji, spacerów i rowerowych wycieczek. Co jeszcze można robić na Podlasiu? Łowić ryby, zbierać grzyby, pływać kajakiem, podglądać przez lornetkę sarny, lisy i dziki. Poznawać tutejszy folklor i rozmawiać z mieszkańcami, dla których kariera, awanse i miejski tryb życia to pojęcia obce. Patrzeć z sentymentem na drewniane domy z kolorowymi okiennicami, przydrożne kapliczki i błyszczące kopuły prawosławnych cerkwi. Jest pięknie i sielsko, a ciszę przerywa tylko pianie kogutów, ćwierkanie ptaków i szelest liści drzew.

Agroturystyka Maciejówka. Tu zapomnisz o problemach

Podoba ci się wizja wczasów na łonie przyrody z dala od miejskiego zgiełku? Zastanawiasz się, gdzie zabrać rodzinę, aby odpoczęła od cywilizacji? Jeśli tak, to właśnie na Was czeka Maciejówka - agroturystyka na Podlasiu, położona w sercu Puszczy Knyszyńskiej. Gospodarstwo oferuje wynajem drewnianych domków letniskowych oraz pokoje noclegowe w leśniczówce. A po noclegu w leśnej głuszy na turystów czeka śniadanie, regionalne z nutką kuchni bliskowschodniej, przygotowane ze świeżych, wiejskich produktów. Maciejówka czeka nie tylko na grzybiarzy i wędkarzy. To wymarzone miejsce dla fanów fotografii przyrodniczej i obserwacji życia w lesie. Tu o każdej porze roku „ktoś” ma gody. W zimie dziki, wiosną ptaki. Latem sarny i daniele. Jesienią w lesie słychać porykiwania byków jelenia. Nie myśl jednak, że do Maciejówki przyjeżdżają tylko fani leśnych klimatów. Gospodarstwo jest przygotowane na organizację ślubów w plenerze i rustykalnych wesel, chrzcin i innych przyjęć rodzinnych.

Oferta Maciejówki to także imprezy firmowe oraz warsztaty dla kobiet z zakresu jogi, samorozwoju i oczyszczania organizmu. Przyjedź i poszukaj ducha Puszczy Knyszyńskiej.