Reprezentacja Polski do lat 21 już w najbliższy piątek (23 września) wystąpi na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Młodzież prowadzona przez Michała Probierza zagra towarzyskie spotkanie z Grecją. Miasto Białystok jest partnerem tego wydarzenia.

Mecz Reprezentacji Polski U-21 z Grecją odbędzie się 23 września o godz. 16.30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. To pierwsze z wrześniowych spotkań towarzyskich drużyny. W sparingu z Grecją w roli selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21 zadebiutuje Michał Probierz. Zastąpił on na stanowisku Macieja Stolarczyka. Nowy opiekun kadry dobrze zna Stadion Miejski w Białymstoku. Michał Probierz w latach 2008-2011 i 2014-2017 był trenerem białostockiej Jagiellonii. Prowadzona przez szkoleniowca drużyna wywalczyła wówczas Puchar Polski i Superpuchar Polski, a w sezonie 2016/2017 Żółto-Czerwoni zostali wicemistrzem kraju.

– Miasto Białystok będzie partnerem tego sportowego wydarzenia. W ramach współpracy logotyp Białegostoku i informacja o wsparciu będą eksponowane na stadionie podczas meczu, jak i podczas promocji imprezy – na biletach, plakatach, w autobusach miejskich, w mediach czy internecie – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Wejściówki na mecz młodzieżowej reprezentacji Polski z Grecją można kupić przez oficjalną stronę PZPN: bilety.laczynaspilka.pl.

Dostępne są dwa rodzaje biletów:

  • I kategoria w cenie 20 zł,
  • II kategoria w cenie 15 zł.

Opracowanie: Eliza Bilewicz-Roszkowska